Start / Bez kategorii / Lipcowe spotkania z Sigrun Olsen z Islandii

Lipcowe spotkania z Sigrun Olsen z Islandii

Serdecznie zapraszamy na spotkania ze specjalnym gościem, duchowym terapeutą – Sigrun Olsen

Sigrun Olsen

Urodzona i wychowana w Islandii, artystka malarka, w młodości chorowała na poważny nowotwór. Pomimo że szanse jej przeżycia były znikome, udało jej się pokonać chorobę dzięki leczeniu konwencjonalnemu, a także dzięki wykonanej pracy nad swoimi emocjami i całkowitej zmianie stylu życia. Jej życiowe doświadczenia skłoniły ją do zainteresowania się zdrowiem holistycznym. Teraz pomaga wielu chorym w radzeniu sobie z chorobami przewlekłymi.

Aktualnie jest krajowym koordynatorem Uniwersytetu Brahma Kumaris w Islandii. W swojej pracy z chorymi korzysta z technik medytacji i relaksacji. Wcześniej pracowała i mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Od kilkunastu lat podróżuje po świecie z wykładami na temat holistycznego leczenia i leczącej siły medytacji.

Cykl spotkań z Sigrun Olsen w lipcu ‘2014

1 lipca 2014 r., godz. 18.00 – 20.00 Galeria Medytacji, Warszawa, ul. Smolna 11 lok. 8a.
Wykład: Jak zachować wewnętrzny spokój i dobre uczucia bez względu na to, co się wydarza

2 lipca 2014 r. ,godz. 11.00 – 13.00 Krzywy Ratusz, Nowa Iwiczna, ul. Pokrętna 43, (osiedle Krzywa Iwiczna). Warsztaty: Usuwanie nasion cierpienia (zapisy konieczne)

2 lipca 2014 r., godz. 19.00 – 20.30. Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Piaseczno.
Wykład: Leczenie serca i duszy

smoczek5 smoczek

Lęki z dzieciństwa, niepowodzenia, stłumiona złość czy zazdrość – raz zasiane w duszy, mogą się rozrastać i niszczyć nas od środka, owocując chorobami.

Od dzieciństwa staramy się być ideałem. Wzorową córką, synem, niezawodnym przyjacielem, najlepszym uczniem itd. Chcemy być akceptowani i kochani przez wszystkich. Stres, jaki temu towarzyszy, zostawia w nas negatywne zapisy. Negatywna energia, którą niesiemy w sobie, bywa przyczyną wielu poważnych schorzeń w dorosłym życiu.

Życie jest jak film, złożony z wielu klatek. Możemy cofnąć film, odnaleźć złe ujęcia i postarać się, by straciły swoją moc…by być szczęśliwszymi i uniknąć wielu chorób.

W procesie tym bardzo pomocna jest medytacja. Dzięki niej potrafimy przyjrzeć się swoim myślom i emocjom, wejść w siebie, odnaleźć źródło niepokoju czy gniewu – nasiona cierpienia. Wtedy jesteśmy w stanie sprawić, żeby nie zakiełkowały, przekształcić je w pozytywne uczucia.

Nasze przeżycia z wczesnego dzieciństwa są zapisane w podświadomości jak na twardym dysku. Regularnie medytując oczyszczamy swoją podświadomość z negatywnych zapisów i odzyskujemy spokój, równowagę i siłę.

peacefulplaceGrafiki zamieszczone na stronie są pracami Sigrun Olsen

Top