Start / 21 Master Classess

21 Master Classess

21 WYWIADÓW Z MISTRZAMI RADŻA JOGI, PIONIERAMI NOWYCH SPOSOBÓW MYŚLENIA, BYCIA I DZIAŁANIA – spotkania prowadzi Philippa Blackham.

 

Kreatywne życie, kreatywne myślenie, Ayoko, Harry i Eugie z Hong Kongu – 52 min.

 
 

Dotarcie do esencji, Denise Lawrence – 52 min.

link do wersji w języku angielskim

 

Równowaga pomiędzy miłością a postawą odpuszczania, Neville Hodgkinson – 43 min.

link do wersji w języku angielskim

 

Karma czy przeznaczenie, BK Shivani – 60 min.

Shivani Verma jest nauczycielem Brahma Kumaris. Prezydent Indii przyznał jej prestiżową nagrodę Nari Shakti w 2019 r. W 2017 r. została mianowana Ambasadorem Dobrej Woli przez Światowe Stowarzyszenie Psychiatryczne. Uhonorowano ją także nagrodą Women of the Decade Achievers przez Ligę Kobiet za jej pracę w rozpowszechnianiu duchowej świadomości. BK Shivani prowadzi spotkania motywacyjne w ramach publicznych seminariów i programów telewizyjnych. Od 2007 r. cieszy się popularnością w Indiach i wielu krajach na świecie dzięki codziennej aktywności na swoim kanale YouTube oraz kanale telewizyjnym Aastha.

link do wersji w języku angielskim

 

Wzmacnianie duchowej wytrzymałości, Yogesh Sharda – 51 min.

Yogesh Sharda jest nauczycielem medytacji radża jogi od ponad 30 lat. Urodzony w Malawi w Afryce, wychowany w Londynie i Oksfordzie w Anglii, w rodzinie joginów. Od dzieciństwa interesował się medytacją i stale ją praktykuje. Poprowadził setki seminariów, warsztatów i kursów dla firm, szpitali, uniwersytetów, organizacji młodzieżowych i grup lokalnych w całej Europie, Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Australii, USA, Ameryce Południowej, na Karaibach i w Indiach.

Yogesh opowiada, jak stał się joginem, jak medytowanie w dzieciństwie pomogło mu utrzymać szacunek do siebie i spokój umysłu.

link do wersji w języku angielskim

 

Harmonia w domu, Diane Tillman – 50 min.

Diane Tillman jest ekspertem w dziedzinie psychologii wychowania, edukacji wartości oraz terapii rodzin. Ma długoletnią praktykę codziennych medytacji. Pomagała stworzyć globalną inicjatywę edukacji wartości. Jest autorką 15 książek z zakresu edukacji wartości w szkołach i przedszkolach. Prowadziła seminaria edukacyjne dotyczące wartości dla UNESCO, dla placówek zajmujących się dziećmi z ulicy, dla wychowawców i opiekunów rodziców, na uniwersytetach i w szkołach oraz w obozach dla uchodźców.
Diane przekazuje proste i głębokie znaczenie wartości życia. Mówi że, ludzie są wtedy szczęśliwi, gdy żyją swoimi wartościami.

link do wersji w języku angielskim

 

Jak utrzymać spokój w czasie kryzysu, Jayanti Kirpalani – 51 min.

link do wersji w języku angielskim

 

Wzmacnianie odporności na zalew informacji, Eric Le Reste – 56 min.

link do wersji w języku angielskim

 

Jak zrozumieć i zarządzać emocjami, Dr Sarah Eager – 53 min.

link do wersji w języku angielskim

 

Wieczne źródło , BK Charlie Hogg – 53 min.

link do wersji w języku angielskim

Znajdź więcej na kanale YT Brahma Kumaris Polska

Top